Sínen az Orco - Indulhat az építkezés
2009.12.02.
Átadásra került az Orco fejlesztésében elkészült Párizsi Nagyáruház az Andrássy úton, s aláírásra került a Váci1 projekt esetében a módosított finanszírozási szerződés, vagyis megkezdődhet az építkezés.
Tíz évnyi elhagyatottság után újra megnyitotta kapuit a Párizsi Nagyáruház. A műemlékvédelem alatt álló épületet az Orco áruház-funkciójának megőrzése mellett luxus-irodai funkcióval is kiegészítette, így az első két szinten kereskedelmi terek, a további öt emeleten pedig irodák kaptak helyet.

Az Orco közlése szerint, az ingatlanszektort különösen sújtó gazdasági válság következtében a cégnél a projekt finanszírozások áttervezése vált szükségessé ez év elején. Hosszú tárgyalássorozatot követően októberben aláírásra került a Váci1 projekt módosított finanszírozási szerződése, s így a "zöld jelzést" követően az épületen a generál kivitelező Hérosz Zrt vezetésével folytatódhatnak az átalakítási, felújítási munkálatok, a nyitást 2011-re tavaszára tervezik. A bérbe adható terület 10 ezer négyzetmétert foglal majd el.
Forrás: Portfolio.hu
Tartalmi partnetünk a www.ingatlanhirek.hu

Raktár ajánló

kiadó terület: 5827 m2
Táncsics M. u. 80.
kiadó terület: 6900 m2
Raktár utca 1.
kiadó terület: 0 m2
Vasút u. 16.
kiadó terület: 2195 m2
Nagytétényi út 220
kiadó terület: 20000 m2
Rozália Park II (Verebély László utca 2.)

Iratkozzon fel! - raktárpiaci hírfigyelő

- napi, heti
- kategorizált
- téma szerinti logisztikai hírek
feliratkozás

Társ oldalak

     
Magyar Környezettudatos
Építés Egyesülete
Magyar Környezettudatos Építés Egyesülete